Čištění PC v Total commanderu

Zná někdo jak se vymazávají nepotřebné soubory Total commanderem? Mě to čistil pasr od sousedky..dostal padáka a ted nic nevím 😉

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Dá se vyčistit tak, že smažeš soubory, které nejsou potřeba. Třeba temp, a další ale bez znalosti PC to raději nezkoušej abys to nevyčistil nadobro.

Další odpovědi
Misak22

Mám Vistu a dělám to následovně Ovládací panely v levo přepnu Hlavní ovládací panel-Systém a údržba-Informace a nástroje související s výkonem-v levém sloupku otevřít nástroj Vyčištění disku.

Gorouš

Total Commander nemá tuto schopnost. Commander pouze odstraňuje soubory, i ten nejnovější – 8. vám nedokáže vyčistit PC. Lituji.