Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

čím si mám odlíčit voděodolné tekuté stíny když nemám odličovač?

Prostě mi najednou došel odličovač a drhnu si oči vodou ale nejde to. Poraďte prosím :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4196 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Odpoveď byla označena jako užitečná

Zkus olej. Nejlépe kokosový nebo dětský olejíček, olej na opalování, v nouzi trochu olivového.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?LůcaDůcaPůca Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Obyčejný odličovač nepomůže,je potřeba ten spešl.Ale mohla bys zkusit-odličovací tampon trochu namočit do pleťového krému,protož voděodolné chce něco spíš mastnějšího.
Jinak vydržet do zítra a vyrazit do drogérie pro zásoby.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

flexa.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

pemza, ocelák, nitroředidlo nebo přemalovat na jinou barvu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HakitoCZ

Ředidlo, benzin, jakékoli biologické rozpouštědlo, řeklbych. Zkušenosti nemám, tipuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

dětský olej na 100%. Odlíčíš tím i perfektně voděodolnou řasenku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
TominkaFuky

Já mám docela problém s akné. Nějak se ho nemohu zbavit, takže je jasné, že produkty, které si vybírám a používám, musí být opravdu šetrné. Na to odlíčení je super Čisticí pleťový gel s kyselinou salicylovou z elabela. Ten mám moc ráda, perfektně se mi osvědčil. Tak pokud má někdo problematickou pleť, tak doporučuju.

Avatar uživatele
Vercule

Ahoj, měla bych prosím dotaz… Máte někdo zkušenosti s odločovacími přípravky značky Maremma Officinalis? Jak se vám osvědčily? Jsou účinné?

Avatar uživatele
Vikki.vivi

Miluju tuhle značku. Kupuju ji na elabela :) Ten shop je dokonalý. Určitě tam budu nakupovat i na vánoce :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, tahle značka kosmetiky je top. Já jsem zkusila docela dost značek, ale tato mi sedí nejvíc. Je to přírodní kosmetika, takže sedí perfektně.

Avatar uživatele
manon

Dala jsem palec i chlapům – za snahu :D Je přece hezké, že se snaží vyřešit tak závažný problém po svém :D
Jinak doopravdy jen ty krémy a oleje :)

před 4196 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl