LůcaDůcaPůca

čím si mám odlíčit voděodolné tekuté stíny když nemám odličovač?

Prostě mi najednou došel odličovač a drhnu si oči vodou ale nejde to. Poraďte prosím :(

Nejlepší odpověď
Damiana

Zkus olej. Nejlépe kokosový nebo dětský olejíček, olej na opalování, v nouzi trochu olivového.

Další odpovědi
iceT

Obyčejný odličovač nepomůže,je potřeba ten spešl.Ale mohla bys zkusit-odličovací tampon trochu namočit do pleťového krému,protož voděodolné chce něco spíš mastnějšího.
Jinak vydržet do zítra a vyrazit do drogérie pro zásoby.

honza19hk

flexa.....

anonym

pemza, ocelák, nitroředidlo nebo přemalovat na jinou barvu

HakitoCZ

Ředidlo, benzin, jakékoli biologické rozpouštědlo, řeklbych. Zkušenosti nemám, tipuju.

Bublinnka

dětský olej na 100%. Odlíčíš tím i perfektně voděodolnou řasenku.

TominkaFuky

Já mám docela problém s akné. Nějak se ho nemohu zbavit, takže je jasné, že produkty, které si vybírám a používám, musí být opravdu šetrné. Na to odlíčení je super Čisticí pleťový gel s kyselinou salicylovou z elabela. Ten mám moc ráda, perfektně se mi osvědčil. Tak pokud má někdo problematickou pleť, tak doporučuju.

Vercule

Ahoj, měla bych prosím dotaz… Máte někdo zkušenosti s odločovacími přípravky značky Maremma Officinalis? Jak se vám osvědčily? Jsou účinné?

Vikki.vivi

Miluju tuhle značku. Kupuju ji na elabela :) Ten shop je dokonalý. Určitě tam budu nakupovat i na vánoce :)

Cizecek.M

Ahoj, tahle značka kosmetiky je top. Já jsem zkusila docela dost značek, ale tato mi sedí nejvíc. Je to přírodní kosmetika, takže sedí perfektně.

manon

Dala jsem palec i chlapům – za snahu :D Je přece hezké, že se snaží vyřešit tak závažný problém po svém :D
Jinak doopravdy jen ty krémy a oleje :)