rebelka156

Čím mám nahradit běhání ?

Dobrý den, čím mám nahradit běhání ?
Cvičím každý den a nechci aby se mi tělo pouze zpevnilo ale abych i zhubla…
Chtěla jsem běhat se svým psem ale vždycky když jdu s ním ven tak za námi běhá nějaký cizý pes… :///
Sama běhat nechci. Do posilovny mi máma zakázala chodit… Nevím jak běh nahradit pls poraď te mi :(
… Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Vem mámu na inline do parku a psa zapřáhněte ať vás táhne.

Další odpovědi
honza19hk

cyklistika.

marci1

A co třeba plavání ? 🙂

Mirdas

Plavání je velice dobrá volba.
Pro doma bych vyzkoušel dřepy, kliky, sklapovačky a podobně.

Kelt

Cyklistika, koloběžka, in-line, plavání, běh na lyžích – lyže s kolečky, nebo chůze s holemi, je třeba ještě účinnější a je šetrnější na klouby než běh.

lota

Co cvičit doma? A poprosit mámu, ať ti koupí domů nějaký posilovací stroj.

KaraskovaAl

Já jsem si koupila tento https://www.fit­ham.cz/flow-fitness-dht750 a jsem s ním teda spokojená moc. Jsem na něm denně a udržuju se díky němu v kondici.

Derrynka

Ahoj, já jsem řešila přesně tohle samé… A ano, pomohla mi podložka. Na fitham ji mají. Kupovala jsem tam i pás a jen lituju, že jsem ji nekoupila rovnou. Takže doporučuju koupit společně.

Vercule

Jojo, je to tak :D Já jsem taky byla zmatená, co vybrat, aby mi to vyhovovalo po všech stránkách :) Ale oni mají na webu nákupního rádce, a ten mi pomohl hodně.

Cizecek.M

Ten shop je super. My od nich doma máme lavici. Tuto jsme vybrali https://www.fit­ham.cz/trinfit-bench-fx5 a jsme spokojeni maximálně :) I chlap je nadšenej, vyhovuje mu.

Vercule

Ten vypadá super :) Hele, docela by mě zajímalo… Podle čeho si mám stroj vybrat? Na co se při výběru zaměřit? Ono na tom fitham webu toho mají fakt hodně :)

GabulkaA

Jako já jsem chodila denně, ale nějak mi to teď nejde… Ale koupila jsem si na fitham běhací pás a zase jsem na něm denně. U zpráv si zaběhám a super.

kolinko.poli

Jak dlouho ten pás už máš?

Pajka.111

Ahoj, mít doma možnost cvičit, je super. Jako já se ven se nevykopu, tak běhací pás byl pro mě jedinou volbou, jak žít aktivně. A jsem za to ráda. Opravdu doporučuju. Jinak pokud hledáte kvalitní shop, pak doporučím mrknout na fitham. Mají tam i slevy 😛 Pováoční kila jsou děsná věc!

Vercule

Taky jsem se na fitham dívala a nabídku mají super :) Jen ale dotaz… Podle čeho sis ten pás vybrala?

XenieRo

A jaký ten rotoped máš? Zrovna jsem si říkala, že bych si ho domů taky pořídila. Pořád hledám, co k vánocům a tohle je super nápad. Teď je to blbý, protože ven nemůžu a ten rotoped doma by mi vyhovoval. Jaký mám vybrat? Jaké máte vy?

Pajka.111

Já mám ten pás taky. Ale přijde mi, že je docela hlučnej. Myslíte, že mi pomůže, když si na tom Fitham koupím tu gumovou podložku po něj?

XenieRo

Je, tak to se máš, že ti na ceně nezáleží. Já jsem si koupila pás a na cenu jsem se teda dívala… No, naštěstí jsem narazila na shop https://www.fit­ham.cz, kde jsem si fakt vybrala :) Doporučuju mrknout.

XenieRo

Jo? A ty jinak jezdíš na kole nebo spíš běháš? Já právě přemýšlím, zda si koupím rotoped nebo ten pás. Jako na ceně nezáleží, spíš mi jde o to, jak co využiju…

Pajka.111

teď v těch vedrech je to na prd, ale jinak se snažím denně. A když mi to nevyjde, tak jsem si domů koupila rotoped, tak to nahrazuju tím ten pohyb https://www.fit­ham.cz/housefit-tiro-50.

XenieRo

Ale jo, chytlo mě to a denně se snažím běhat nebo alespoň chodit. Mám koupený tento https://www.fit­ham.cz/nordic­track-t70 a je to paráda. Skvělej pás, milion fukcí, sklony, připojení přes bluetooth. Ted, jak se nikam nemohlo, tak to byla parada :) Takže za mě doporučím tento pás.

SuzanKa

A jak často běháš?