lenina270

čím krmíte domácí mazlíky?

čím krmíte jakékoli domácí zvířátka?at už ta pekáčová nebo mazlivá?
dám příklad-některý chovatel krmí králíky jen granulema,jiný i trávou a senem
to samé slepice,kachny…
někdo dává kočkam a psům vše od stolu,někdo jen granule

já ale znám 17 letého psa který žere vše od stolu a je v bezva kondici,ale někdo to odsuzuje
co vy?

Nejlepší odpověď
iceT

Tak mazlíci by se měli krmit adekvátní stravou,tedy pro ně určenou.Nemyslím si,že dávat psovi zbytky od stolu je vhodné,protože lidi hodně solí,pepří a jinak koření a to pro psa není dobré,tedy ne pořád.To samé u koček.

Další odpovědi
anonym

Mému mazlíčkovi dopřávám jen to nejlepší a má dobrota k němu se mi vrátí tím,že ho v zimě klepnu a udělám z něj „zabijačku“!

Ar

Tak to bude asi různé, moji „mazlíci“ mají nejraději Sera Vipan a Sera Flora.

rtepp

Náš pes žere vše od stolu i grilu a granule.

greycell

nemám králíky ani slepice, kachny, kočki ni psa, takže ani starosti s krmením

hanulka11

já vím,že se to nemá…ale já odpovím otázkou.....
také jíte zvířecí žrádlo?
takže tak nějak.....každému co jeho jest

arygnoc

krmím kocoura granulema, masem, vším od stolu.

od vděky mi nosí k posteli myši a ještěrky, co uloví.

myslím, že když jí ty myši a ještěrky, něco od stolu mu nemůže uškodit.

pokazdejinak

naši králíci dostávájí uschlé pečivo, seno, trávu, čerstvou mrkvev, občas granule… a taky mají potom dobré masíčko :)

kamila44444

Tak podle toho jaké zvířátko máš na mysli.Každé zvíře by se mělo živit tím,co má rád s čím se odjakživa živí. Např. kůň se živí:senem,gra­nulemi,ovsí

nikolenka25

Naši potkanici daváme všechno.Všechno co jí dáme sní.Ale třeba můj brácha má přítelkyni a ta má taky potkanici a nic jiného než piškoty nejí.Ani maso špek nic.Ale je furt čilá.