kodl67

Čím je dané to, že některé české filmy nejsou na komerčních stanicích přerušované reklamou?

Nyní běží na Nově Na samotě u lesa a u této komedie je to pravidelně bez reklam.

Nejlepší odpověď
marci1

Někde jsem četla, že reklamy ve filmu v TV se nevkládají, když si to tvůrci a producenti nepřejí. 🙂

Další odpovědi
anonym

Do těchto filmů nesmí dávat reklamy.
Novu sice nesleduji, ale když přepínám,je tam více reklama než reálnej film, proto se takovejm bulvárům vyhejbám.
V klidu si raději poustím ČT1 nebo 2 a vím, že tam na reklamu nenarazím, i když bydlím na polosamotě u lesa.

dubraro

Je to součást podmínek pro poskytnutí filmu k vysílání.

Kepler

Buď je to tím, že si to zakázali producenti filmu, anebo tím, že vedení Novy usoudilo zařadit reklamy do času největší sledovanosti Novy a ne do prastarého filmu, který už každý viděl několikrát viděl.

anonym

Nekoukám na televizi, proto tyhle blbosti neřeším. Zkus internet, pokud si to umíš dobře zařídit, na reklamu se dlouho nepodíváš.

xxx3

třeba proto, že jsou už plné product placementu ;)