G4MBL3R

Čím je človeku prospěšná Včela Medonosná?

mam to do školy a Přírodopis je podle me ta největší blbost…

Nejlepší odpověď
Kukucz

Kromě toho, že produkuje med, včelí vosk a propolis, je jejím hlavním významem pro člověka opylovávání mnoha druhů člověkem pěstovaných rostlin, které jsou na tomto způsobu opylení přímo závislé nebo by jejich produkce byla bez včel velice snížena.

elektrikář

Letos kvetly jabloně když bylo chladno a pršelo včeličky nelítaly a tak nejsou jabka ani rybíz.Přírodopis není blbost je to úžasná věda. Jak rozmnožovat kytky, stromy, polní plodiny jak je chranit, omezit rozmnožování škůdců, pěstování zvířat. Kdyby se tím lidé nezabývali nemáme dnes co jíst. do čeho se oblíct.

mojitek

vedci vypocitali,ze bez vcel by lidstvo vyhynulo za par let…