Kepler

Čím byste se předem zásobili, kdybyste měli v pohodě přežít měsíc v izolaci?

Dejme tomu v horské chatě odříznuté od světa, bez elektřiny, bez možnosti spojení, k dispozici jen voda.

Nejlepší odpověď
Autista

No pokud by tam byl krb, a byl by to nějaký postapo scénář na chalupě v zimě tak sekeru na rozštípání okolních dřev či nepotřebného nábytku, bojové dávky proteinů (MRE) jsou výživné a lehce přenositelné a použitelné v tomto prostředí, nějaký deky atd. knížku(y), světlici možná i ten švýcarák. léky na podchlazení, infekce a na různé nemoci přenosný sporák, nějaký nádobí, ze země žrát nebudu, oblečení, přenosné tašky, pixly atd. nějakej benzin (na podpal nebo na auto) sirky, kompas, mapu dané oblasti něco čim kdybych jsem šel ven si značkoval odkud jsem přišel, a ňákou máru na nudu :)

Další odpovědi
zbyndo

Akože len voda? Veď to by úplne stačilo, možno nejaké lesné plody,a ak možno vybrať aj druhú vec,tak cigarertky

Hlada

Měsíc není žádná dlouhá doba. Dřív se tak jezdilo na dovolenou, když se dostal příslib. Konzervy, paštiky, uherák, sýry, polévky Vitana, vařič, něco prádla. Všechno se to vešlo do kufru Š100. Po cestě stačilo jen občas koupit chleba. Ten by se dal nahradit Knäckebrotem.

zjentek

Autista tywoe, máru na nudu? To mně vysvětli!

Kepler

Asi tak říká trávě. Dobré doporučení, i když bych raději vódku tabljetnuju.