Avatar uživatele
Kepler

Čím byste se předem zásobili, kdybyste měli v pohodě přežít měsíc v izolaci?

Dejme tomu v horské chatě odříznuté od světa, bez elektřiny, bez možnosti spojení, k dispozici jen voda.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Ametyst, Autista před 1641 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Autista

No pokud by tam byl krb, a byl by to nějaký postapo scénář na chalupě v zimě tak sekeru na rozštípání okolních dřev či nepotřebného nábytku, bojové dávky proteinů (MRE) jsou výživné a lehce přenositelné a použitelné v tomto prostředí, nějaký deky atd. knížku(y), světlici možná i ten švýcarák. léky na podchlazení, infekce a na různé nemoci přenosný sporák, nějaký nádobí, ze země žrát nebudu, oblečení, přenosné tašky, pixly atd. nějakej benzin (na podpal nebo na auto) sirky, kompas, mapu dané oblasti něco čim kdybych jsem šel ven si značkoval odkud jsem přišel, a ňákou máru na nudu :)

Upravil/a: Autista

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zbyndo

Akože len voda? Veď to by úplne stačilo, možno nejaké lesné plody,a ak možno vybrať aj druhú vec,tak cigarertky

Upravil/a: zbyndo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Měsíc není žádná dlouhá doba. Dřív se tak jezdilo na dovolenou, když se dostal příslib. Konzervy, paštiky, uherák, sýry, polévky Vitana, vařič, něco prádla. Všechno se to vešlo do kufru Š100. Po cestě stačilo jen občas koupit chleba. Ten by se dal nahradit Knäckebrotem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Autista tywoe, máru na nudu? To mně vysvětli!

před 1641 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Asi tak říká trávě. Dobré doporučení, i když bych raději vódku tabljetnuju.

před 1641 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek