Avatar uživatele
Elk

Čím a jak zalepím laminátový spojler?

Poškodil jsem laminátový spojler u práhu a chtěl bych to opravit, ale nevím jak a čím a nechtěl bych to ještě více zmrvit. Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5025 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nejlepší to bude asi laminátem,kupte si laminátovací soupravu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Takže obrousit a nanést laminovací soupravu. Jde o vodičku s plátýnkem. Plátýnko namočíš do té vodičky-kašičky a naneseš na poškozené, obroušené a odmaštěné místo. Necháš zatuhnout (návod na krabičce uveden) a můžeš zopakovat. Vlastně to kytuješjako normálním karosářským tmelem.
Pak to přebrousíš nejprve hrubším a posléze jemným smirkem, až nebude patrný rozdíl. Jakmile budeš mít hotovo, můžeš přestříkat požadovanou barvou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

K radě Miroslavovi jen přidám. Nejdříve zkuste na vzorku jak Vám to půjde, a pak teprve na autě. Neprodraží se to, věřte že napoprvé to nebude to nejlepší, a auto chcete mít přeci krásné.
Přečtěte si návo podrobně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Souhlasím s kropítkem. Kupte si laminovací soupravu. Obsahuje ne kašičku ( ta je pro myšky) ale epoxidovou pryskyřici, tužidlo a skelnou tkaninu. Návod je přiložen. Tužidlo přidejte do epoxidové pryskyřice těsně než začnete pracovat, v poměru jaký je uveden v návodu. Povrch odmastit a zdrsnit.
Po zatvrdnutí se vytvrzený laminát vybrousí a dále povrchově upravuje tmelem a barvou podle potřeby.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek