MonkeyKing

Chytím přes satelit americké kanály?

Mylsíte, že kdybych si zaplatil kabelovku nebo si nechal něco nainstalovat, že bych chytil americké kanály až z Ameriky? Například CBS, BBC, Cartoon Network atd.?

Nejlepší odpověď
briketka10

mám Astru 1 a 3 na té jedničce je 500 programů, z níž vetšina z toho je německých a cizích, (některé i prázdné, nebo nefunkční) ale BBC tam je, CNBC – Europe, Nick Comedy – podobné Cartoon Comedy v němčině, nyní sleduji Arte 360 č.program o přírodě v Africe hovoří se na něm francouzsky..
taky je na něm rádií (435) ale poslechnu si jich asi jen 15 :))
jinak ze satelitu poslouchám hlavně hudbu na DeLuxe Music,Ojom TV, Viva, GoTv, imusic Tv ..

Další odpovědi
Michal Kole

Z ameriky asi přímo ne, to je jako kdyby jsi chtěl koukat z jedné strany zdi na druhou a nemohl by jsi stát v druhé místnosti.

Technicky to ale řešitelné je, že amerika vysílá na satelit, dva nebo více satelitů si ten signál předávají jako běžci atleti kolík, Napiš email svému satelitnímu operátorovi (Skylin, CSLink, UPC, DigiTv, T-mobile), zda má nějakou retranslaci signálu z jiných družic.

Reuef

http://www.onas­tra.cz/226927/c­hannelfinder zde si muzete najit jaky kanal byste chtel sledovat a overit jestli se na satelitu Astra da chytit – potom uz staci si koupit satelit