Rokio

Chtěli byste raději žít v Keni, nebo v Maroku, kdybyste měli na výběr?

Nejlepší odpověď
paul1

v Maroku

Když by nebyla jiná možnost než ty dvě, tak raději to Maroko.

Další odpovědi
Ametyst

v Maroku

Už jsem si to očíhla.

marci1

v Maroku

Maroko a Keňa se nedá poměřovat. Do Keni možná jen na dovolenou. 🙂

UPhelp

v Maroku

Stopro v Maroku. Bez debat.

Kepler

v Maroku

Je to bližší civilizaci a mám za to, že je tam i zdravější podnebí. Možná tam mají i šmakulózní marokánky.

zjentek

jiná odpověď

Raději v Kongu, kdyby to šlo.

Drap

jiná odpověď

Ani v jedné zemi z uvedených. Nemíním se stěhovat.

EKSOT123

v Keni

nebo Etiopii. Na rozdíl od Maroka jsou to převážně křesťanské země. Také jsou to bašty atletů a mohl bych občas naživo vidět legendární sportovce. Jezdí tam i nespočet evropských i českých sportovců trénovat. Také namísto Marockých pouští převládají savany, a zemědělsky obdělávané plochy – snad by přistěhovalec také měl možnost kousek půdy k obdělávání získat. V nižších polohách tropické lesy, pestrá fauna a flóra. A Maroko – co tam je? – ha ha. Větší část Keni a Etiopie leží ve vyšších polohách, takže příjemné klima. \\\Ale to je jen moje představa, nikdy jsem v Africe nebyl, takže kloudně nevím o čem píšu.

Malvína

v Maroku

Určitě Maroko.

HANČAHAS001

v Maroku

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

EKSOT123: Budeš se divit, ale v Maroku jezdí i rychlovlaky. Na rozdíl od ČR. 🙂

Rokio

quentos: Udělal jsem pravopisnou chybu. Ty ale víš, jak jsem to myslel.

Rokio

zjentek: V Kongu kingkong hraje na gonk. 🙂

quentos

… „gonk“ je podle Akademického slovníku cizích slov zastarale chodba. Jak se hraje na chodbu?