Patriiicie

Chtěla bych si pichnout horizontal hood piercing sama:) prosím poraďte všichni co mají zkušenost

A takové ty kecy si nechte pro sebe:) díky

Nejlepší odpověď
mosoj

Jo, jo píchni se sama. Nikdo ti v tom nebrání.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Předtím doporučuji požít tak dvě tři sklenice rumu. Poté vezmi ostrý předmět,
nejlépe kružítko, a pořádně se bodni do požadované partie (udělej to radši bez přítomnosti rodičů ať neslyší tolik řevu) a připrav si pro jistotu kapesník ať nezasviníš krví obejvák to by rodiče nebyli rádi. Až se ti vytvoří infekce nechoď k lékaři zeptej se nás, MY jsme fundovaní, né lékař.

KerrKnock

Kamarádka si to píchala sama.. Hele já nevím, jestli je to dobrej nápad. Jí všechno kolem oteklo, bolelo to jako kráva a prej měla štěstí, že se jí do toho nedostala žádná špína. Jestli to opravdu chceš udělat, tak hlavně všechno pořádně vydesinfikovat. Hodně štěstí :)

Gothic

Tak se připrav že nejspíš skončíš v narkoze … no před cca. 6 rokama jsem si píchal do jazyka 3 piercingy … no jazyk mi otek ale to bylo docela OK . ale dal jsem si tam moc krátký takže mi je v narkoze vyndavali …