tornadolou

Chtěla bych se zeptat zda nemáte zkušenosti s personální agenturou A&T Construction?

Chtěla bych odjet na brigádu do zahraničí agentura požaduje 5000 Kč za zprostředkování brigády v této částce je zahrnuta cena za dopravu, pojištění a vyřízení pracovníha víza. Komunikuji s paní ING. Martinou Kohoutkovou, nevíte jakým způsobem bych si mohla ověřit zda se nejedná o podvod?

Odpovědi
Marva

Ahoj,
mám stejný problém. Taktéž komunikuji s paní Kohoutovou, ale jsem vůči takovýmto typům agentur obecně skeptická. :( Tak nevím, nerada bych se napálila..
Doplňuji:
Ahoj,
tak podvod by to neměl být. Psala jsem přímo dotaz na švýcarskou agenturu Agriviva, se kterou mi bylo sděleno, že A & T Constructions spolupracuje a bylo mi odpovězeno, že tomu tak vskutku je, potvrdili mi i paní Kohoutkovou, na kterou se můžu obrátit v případě zájmu.
Přeji hodně štěstí v dalším postupu shánění brigády ;)