Anetaj

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte, kde jsou levné sekáče.Klidně vietnamci.Značky mě nelákají, radši levně.

Nelákají mě značky, ani vysoké ceny. Radši nakoupím levně u vietnamců, ke je větší výběr, než v orsay za třikrát větší cenu. Tak mi prosím poraďte. :D
Doplňuji:
Jsem z Prahy – Spořilov. Mělo by to být někde poblíž centra.

Nejlepší odpověď
anonym

Stačí se kolem sebe rozhlédnout,jsou všude.Nezapomeň nám sdělit,kde se právě rozhlížíš,odkud jsi?Jak máme poradit,nevíme kde žiješ,nebo kam až jsi ochotná dojet.

Další odpovědi
hanulka11

Nepíšeš v jakém městě- v každém větším městě je second hand, i velké prodejny s polským zbožím, vietnamské obchody těch je všude plno.
Doplňuji:
zde si určitě vybereš

http://www.nel­so.cz/cz/praha/se­cond-hand-sekac/

barnajka

Mladý holky si navzájem vyměňují/prodávají hadříky přes „Votocvohoz“.
Mají tam i diskuzi a téma sekáčů se tam řešilo. Jedna dívčina dala vyčerpávající seznam všech sekáčů, co „za něco stojí“. Prahu tam najdeš taky, tak se můžeš podívat :)

http://www.vo­tocvohoz.cz/fo­rum/nakupovani/19-sekace