darysa

Nevíte, jak je to v uvedeném případě s koupí pozemku obálkovou metodou?

Koupě pozemku obálkovou metodou. U prvního kola i u druhého kola jsme byli dva zájemci. Vyhrál to soused a teď se přihlásil třetí soused, který má zájem, taky o koupi pozemku. Mohou ho zařadit do koupi? Toník

Původní neotázka
Chctěl jsem koupit pozemek, byli jsme na tuto kopi dva. Soused tovyhrál. Teď se ale přihlásil třetí soused, který nebyl

Odpovědi
Drap

Záleží na stanovených podmínkách. Ty by měly být předem známé a jednoznačné , včetně termínu posledního podání.