miss lopez *

Chci vymyslet přezdívku ale aby bylo před tou přezdívkou Miss např .: Miss Crazy,Miss Love,Miss Styl ATD.. PROSÍM POMOCT

Chci vymyslet přezdívku ale aby bylo před tou přezdívkou Miss např .: Miss Crazy,Miss Love,Miss Styl ATD.. PROSÍM POMOCT ..
Doplňuji:
blbý odpovědi si nehcte pro sebe ;)

Nejlepší odpověď
SteimlX

Miss Piss

Další odpovědi
Gorbell

Miss Magot

iceT

Na blbou otázku blbá odpověď-proč by ti tady lidi měli vymejšlet přezdívku pro tebe?Snad si dost inteligentní,abysis přezdívku dokázala vymyslet sama.Pokud ne,tak se pak nediv.Krom toho není vhodné pokládat takové otázky,aby z nich tázající profitoval.

♥♥♥

Ahoj, jak ti máme vymyslet přezdívku když nevíme, jaká jsi, jak se chováš… atd..
Myslím, ale, že už jsi jí vymyslela, viz jméno: Miss lopez..

briketka10

no určitě se uklepl :D

anonym

Gorbell, že jsi se překlepl s tím „t“