Andriska

Chci si zmenšit stehna

Chci si zmenšit stehna. Prosím poraďte co pomáhá jestli více cvičení, atd. Předem děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
faktor82

Stehna mohou být dědičná, a pokud někdo běhá, spíše se mu svaly na stehnech vytvoří. Jde o to, jestli máš stehna „tučná“ nebo svalnatá a z toho lze dále odvozovat.

Pokud jsou tučná, tady určitě pomůže aerobní sport, příp. liposukce :)

Jestliže jsou to ovšem svaly a je Ti to na obtíž, tak doporučuji změnit druh sportu, který provozuješ nebo začít cvičit na osatní partie těla, příp. doporučím redukční dietu.

Každopádně je vždycky lepší se poradit o tomto s odborníkem.

Další odpovědi
Nave

tak si myslim,že cvičení na stehna by mohlo moci…
musela jsem držet dietu dala jsem dolu pár kilo,a zmenšili se mi i stehna-kalhoty mám volnější.

led

pomáhá cvičení, běh, stahovací kalhotky, odtučnovací diéta a jejich kombinace

oskar

Nezmenšovat,ženska ma mit stehna.

panenka

Určitě cvičení,plavá­ní,jízda na kole.
Mám to vyzkoušeno.

ReHu

Zcela jistě je to stravovací režim.
Co se týče cviků, tak v posilce jsou to stroje, při kterých se vsedě roznožuje a na druhém stroji „snožuje“ 🙂.