Bye Bye

Chci si objednat tričko ze státu, ale kamarád mi řekl že se tam platí ještě jistí CLO kolik to činí?

Nejlepší odpověď
anonym

Hlavně jste nanapsala z jakého státu bude dovoz, jelikož se to pro každý stát liší.

Další odpovědi
Razza

Asi má na mysli státy jako USA 🙂 Clo je většinou jen pár drobných, tak 3–6%, ale při ceně zásilky nad 22eur budeš hlavně platit DPH a to je 21% a při nákupu v USA navíc zaplatíš lokální DPH, 3–7%, co mám zkušenost. Tu si pak můžeš nechat započít do DPH, co zaplatíš v ČR, resp. požádat americký eShop o vrácení zaplacené DPH, ale není to jednoduché a je lepší mávnout nad tím rukou :-//