CHCI SE ZEPTAT KDYZ ME DEPORTOVALI ZPATKY Z KANADY MUZU TO SKUSIT ZNOVU ALE ZAJAK DLOUHO

Nejlepší odpověď
ten který je

Můžete to zkusit znova až Vám zde odmítnou vyplácet různé sociální dávky a nabídnou Vám práci.

Další odpovědi
anonym

… jako James Bond, když za sebou v nějaké diktátorské zemičce zanechá jen smrt, tajný komplex v plamenech a rozvrácený politický režim.

Zoufalý zákaz vstupu do země přijde na závěr jako třešnička na dort akční podívané, a James Bond se dalším dílem opět vrací 🙂

anonym

Kdyz vas deportovali,tak to o vas asi moc nestoji,ja bych to nezkousela,budte rad kde jste!

anonym

Uz tam mate nalepku,radsi jinam.

chose

Skusit to nemůžeš,ale můžeš to Zkusit,nebo Skousnout,že už se tam nedostaneš.