Ryboun

Chci se zeptat: do kolika hodin jezdí městská hromadná doprava?

Do kolika hodin jezdí autobusy a tramvaje, městská hromadná doprava? Do kolika hodin v noci?

Nejlepší odpověď
Drap

Zapomněl jsi nám napsat v kterém městě

Další odpovědi
cochee

U nás celou noc. A jak u vás? Vlastně mně je to jedno, ty se ptáš.

luckykubrt

Jak kde, někde i o půlnoci. V nočních hodinách je omezenější než v odpoledních.

Dochy

Když nenapíšeš kde, těžko odpovědět. V Praze a okolí denní provoz končí nějak mezi 12:00–1:00 a zas začíná mezi 4:00–5:00. V této době jezdí na některých trasách noční linky (tramvaje a autobusy) v cca půlhodinových intervalech.

Stingo

Podívej se na idos.cz.

Emefej

Jak kde. U nás jezdí celou noc, ale noční interval je 90 minut.