hd

Budu mít zaplacený svátek?

Nástup do práce sobota 16.11 od 18 hod do 04 hod 17.11

Nejlepší odpověď
Drap

Ne. Pracuješ 17 jen 4 hodiny a 17.11 je ještě neděle.

Další odpovědi
cochee

„Když mám směnu přes půlnoc?
Jestliže pracujete v nepřetržitém provozu a máte směnu přes půlnoc, měli byste vědět, že státní svátek nezačíná půlnocí (kalendářně), ale až ve chvíli, kdy do práce nastoupí první směna. Státní svátek tak může začít například v 7 hodin ráno, přičemž bude trvat následujících 24 hodin.“

Zdroj: http://www.va­senaroky.cz/ti­py-a-rady/do-prace-na-statni-svatek-na-co-mate-narok