rockyx

Chci privezt kocku ze zahranici, jaka kriteria musi plnit aby me na letisti s ni pustili?

Dobry den,
Nasel jsem toulave kotatko v zahranici a chtel bych si ho vzit zpatky do CR. Jaka sou kriteria ktere musi plnit pro letecky transport (ockovani atd … ) ? Muze mi nekdo poradit? Nebo aspon nejaky zdroj kde si muzu tyhle informace precist?
Dekuji predem
Doplňuji:
Hudler – dekuji za odpoved, ze zahranici se vratim az za 2 mesice, tak doufam ze to stihnu vyridit

Nejlepší odpověď
Hudler

No každé zvíře, které má cestovat musí mít mezinárodní očkovací průkaz, ale u toho kotě to asi nepůjde, protože myslím, že to nejde časově stihnout.
http://www.ani­maltransport.cz/u­zitecne_infor­mace.html
podkategorie psi, kočky

Další odpovědi
mirka151

když bude mit dvě nohy nebude to takový problém,ale ppzor co se z ní vyklube!!!!