jirka21

chci pěstovat tabák ve velkém, jak je to u nás legislativně? Zajímá mne i Váš názor či skušenosti s tímto podnikáním

Nejlepší odpověď
Berušinka

Tak hlavně pozor na virus jménem tabáková mozaika.

Další odpovědi
hanny 2

Našla jsem toto – http://www.in­zahrada.cz/okras­ne-a-uzitkove-rostliny/pestovani-tabaku-v-nasich-koncinach.html
Zkušenost žádnou nemám,ale ať se daří!

elektrikář

Budeš muset platit daně jako mourovatej. Tabáková režije si pohlídá kolik toho vypěstuješ,Na slovensku slídili po zahrádkách zda tam někdo něco nepěstuje a dávali pokuty jak hrom.