terka99

Chci mit brisni svaly, jak na ně???

Ahoj, uz nekolik mesicu cvicim na bricho…a furt nic. Nevite nekdo nejake ucinne cviky na brichi, aby se mi udelaly brisaky?? A jak dlouho to bude trvat?? Dik terka

Nejlepší odpověď
MichalTy

Proč je chceš? Na dívkách to dle mého názoru není zrovna dvakrát hezké

Další odpovědi
Drap

Je to dlouhodobá záležitost. Musíš cvičit dál. Na netu najdeš spoustu cviků pro cvičení břišních svalů. Třeba tyto:
http://www.svud­nebricho.cz/jak-mit-vyrysovane-brisni-svaly/

Džanička

Záleží na tom jaké cviky děláš, jak často, a hlavně jestli je děláš správně. Pokud jsou to např sedy-lehy a nedělají se správně koleduješ si o vyhřeznutí ploténky a to si pak už nezacvičíš. Doporučuji trenéra který pomůže, poradí..

Hamon

Holce sluší jen jediná buchtička :)

WTF

vyrýsované břicho je spíš o dietě, než o tréninku…ony tam ty svaly budou, akorát jsou schované pod tukem

edITTT

Břišní svaly se tvoří dietou a cvičením, které odbourává podkožní tuk na břiše. Posilování břicha ti svaly jen rýsuje, což není zrovna u ženy pohledné (ale to je tvoje volba).