Fugitive

Jak mít břišní svaly?

Ahoj potřeboval bych poradit jak nejúčiněji a nejrychleji docílim břišníh svalů „břišáky,pekáč buchet“

Nejlepší odpověď
Quimby

Každý má břišní svaly ;) Pokud je chceš teda vyrýsovat, tak prostě začni cvičit, na internetu je fakt spousta cviků na různé části těla. Projdi si víc stránek, nepřeháněj to s cvičením, ale cvič pravidelně a hlavně správně. Nemá smysl se chlubit tím, že uděláš 50 tohohle a 30 tamhletoho, když to děláš špatně. Mohl by sis dost ublížit.
S cvičením je samozřejmě spojená i změna jídelníčku – jez pravidelně, ve více částech, uvádí se 3–5× denně. Strava by měla být vyvážená, pestrá a zdravá. Neznamená to, že si nikdy nesmíš dát hranolky, ale nemůže to být tvoje základní jídlo. Někdo používá i nějaké proteiny a doplňky stravy, já sem k tomu celkem skeptický, když už chci měnit životní styl, tak to dělám pořádně.

Samozřejmě všechny tyto rady jsou velmi obecné, pokud chceš opravdu poradit, tak navštiv dietologa, určitě ti řekne, co děláš teď „špatně“ a třeba rovnou i něco doporučí. Pokud žádného neznáš, tak můžeš zkusit i praktického lékaře, on tě už někam nasměruje.

Další odpovědi
Muffz

Jednoducha a stara znama odpoved – bricho se dela v kuchyni. Zadne cviceni ti nepomuze, pokud budes zrat pate pres devate (pokud nejsi ektomorf, coz pochybuju, protoze ti nemaji problem s tim, ze by nemeli viditelne buchty). Zkus na mesic diety (sacharidove vlny jsou na rychly progress nejlepsi), pak uvidis.
Problem cviceni brisnich svalu je, ze se u nich namaha i pater (sklapovacky atd jsou vylozene peklo pro 80% lidi ne z duvodu bolesti bricha, ale bolesti zad). Jsou pouze dva cviky, ktere jsou ciste na bricho, a to prednozovani ve visu nebo pri visu hlavou dolu.

Nechápavé

Cviceni,strava

Ale pocitej s tim ze to nebude za tyden :)