Miroslavst

Chcete něco? Tak pro to něco udělejte. Je to možné?

Dnes jsem dostal dva mejly. Na jeden z nich mám odpovědět. Myslíte, že je ve vašich silách napsat do textu i vaši mejlovou adresu? Jinak neodpovím. Pokud svoji adresu vyplňujete do políčka email, zbytečně. Nepříjde.
Je to možné tak udělat? Nebo chci po vás moc?
Já když píšu a očekávám odpověď, napíšu do textu svou adresu.
Doplňuji:
Nemusím si dopisovat, ale pokud někdo napíše přes formulář odpovědí zprávu a nenapíše DO TEXTU svůj mejl, těžko ho kontaktovat, protože nevím od koho to je. Ten, kdo napíše adresu do kolonky adresa odesilatele, tak to je prd platný, protože nic nedojde.

Nejlepší odpověď
ReHu

Přece ten, kdo nenapíše adresu, nechce odpověď. To nevíš 🙂.
Doplňuji:
>TORUK – jde o to, že kdosi chtěl po miroslavst někajou radu, nenapsal svůj kont.mail a tak není kam radit, protože se mail z formuláře nezobrazuje.

Další odpovědi
led

Pokiaľ ide o moje 2 meily. jeden odpoveď, druhý otázka adresu som vám napísala a podpísala Led
pokiaľ ide o iné, som ticho. V tom prípade s vami súhlasím
Doplňuji:
pre Toruka: tu som to napísala. už sme si to vysvetlili

Toruk

Nechápu, nač ty tajnosti, řekni otevřeně oč jde.
Doplňuji:
Snad už to chápu… myslel jsem, že vyzíváš všechny (nejspíš to tak pochopila i BEAES) aby Ti poslali své mailadresy. Zatím co Ty jsi adresu jen od toho, kdo Tě kontaktoval. Snad jsem se trefil.

BEAES

Také nemám zájem si dopisovat. Zkuste to třeba tu…
http://www.stes­ti.cz/

straširybka

to nechápu. chce to po mně mailovku do kolonky, tak jí vepíšu, do textu už ji nepíšu. odpovědi chodí :-O

Miroslavst

pro Re-hu:
A teď babo raď. Tím babo nemyslím babo, ale jek se říká.
Nechce odpověď? Ale chce. Viz text:
Prosím, poraďte
Odpověď
no Miroslavste co poradíš?

ReHu

Třeba to je neználek a ještě se ozve 🙂.