Alixe

chat na facebooku nefunguje…

nefunguje mi vůbec chat na facebooku…píše to…,,Chat na facebooku nefunguje kvůli technickým problémům".......a navíc mě lidi co mám v přátelých nevidí online…co s tím…prosím o radu…
Doplňuji:
no jenže všem ostatním to funguje a mě to blbne celej den :((

Nejlepší odpověď
Drap

Vydrž, časem se to napraví. Technické problémy někde v síti stejně nemůžeš ovlivnit

Další odpovědi
bubukaa

mě funguje, skus se přihlásit a odhlásit

LaDy MuSiC

Máš nejspíš nejaký starší PC. Proto ti tam zřejmě chat nejde. Na jakým počítači to máš?

WeeBear

To je zcela stejné, jako když kamarádovi nešla načíst hlavní stránka (byť mu na facebooku vše ostatní šlo), mě však šlo zcela vše. Vyčkej času a místo chatu využij dočasně zprávy. 🙂

RomanP

jo technika to je věda a když ji ovládají lidé sem tam se vloudí chybička

Všeználek

Možná špatný prohlížeč,to může být 1. možnost,nedávno mi to taky dělalo a za nějáký ten den to už zase šlo…kdo ví v čem je chyba.

Nikoolka

Mám úplně stejný problém :) už 3.den mi ten chat nefunguje :) pořád, že jsou technické problémy..a přesně, přátelé mě vidí offline nebo, když už jsem online, tak hned přeskočím do stavu offline..všem to funguje a mě to vůbec nejde :)