šery

Nejde mi minecraft multiplayer. :(

Když tam napíšu /register heslo heslo tak mi to napíše: cannot send chat message. Nevim proč?

Odpovědi
LuK4S3k CZ

Skus jiný server na nějakých serverech se registruje jinak třeba na stránce nebo nějakým jiným příkazem já totiž na těch kde se registruje jinak hrál ?
Doplňuji:
Sori omylem jsem tam dal odtazník na konci.

Zdroj: Zkušenost

astroamateur

Bude to asi tím,že hraješ v offline modu nebo nemáš koupený minecraft který je zapotřebí v updatu beta 1.3.1;1.3.2. Pokud z máš koupený MC a jseš přihlášený na MC pak nevím…

ondras18

Nejde Ti to, protože tam mají asi nějaký jiný plugin, ale to je jedno… Ve většíně pluginů musíš to heslo napsat 2×. Tj. /register heslo heslo a potom už se přihlašuješ normálně /login heslo.