Avatar uživatele
terry

Četla jsem článek o ranním pití na lačno. 1–2 sklenice vody. Jaký je myšlen obsah sklenice? Přibližně. Děkuji 🙂

http://www.pro­naladu.cz/co-se-deje-kdyz-pijete-vodu-nalacno/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 2970 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Stačí když vypiješ 0,2 až 0,3l, podle toho, kolik sneseš. Ty jejich dvě sklenice by mohly znamenat i 0,6l – kdo to má pít?:DD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Obsah sklenice je voda… nemáte na mysli objem? Pokud jedna sklenice, tak spíš 3 dl, pokud dvě, tak spíš 2×2 dl – ideální je jeden půllitr, viz můj starší dotaz: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pullitr-vody-po-ranu-zkousel-jste-to-nekdo-cim-to-ze-to-udajne-ma-blahodarne-ucinky – praktikuju každé ráno už čtyři roky, krásně to pročistí, dodá po ránu potřebné tekutiny a energii…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Sklenice má cca 2 dl. Nejlépe vypít 2 sklenice (t.j. 4 dl). Já ji piji s citrónovou šťávou. Doporučuji. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Záleží, co je to ráno. Jestli organismus „ještě polospí“, tak bych do sebe víc jak 2 decky nelil, pokud bych neměl vyloženě žízeň.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terry

Zjentku, kdybys četl, co se číst má, věděl bys, že dopoledne. Ne v 5hod, ani v 8hod.
Jak jsem psala, vstávám pozdě. Chodím spát taky pozdě.

před 2970 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Aha. Takže jestli ti v poledne tělo „polospí“, víc, jak dvě decky do sebe rozhodně nenalévej a dbej, ať je voda vlažná, jinak se pomalinku polozabíjíš.

před 2969 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terry

No já právě, jak vstanu, tak vypiju cca 0,5 – 0.75 l čisté vody pokojové teploty. Vstávám většinou pozdě.
Ta, co mám v noci u postele je studená.
A nějak se nepřemáhám. Někdy víc jindy míň.
Článek sdílel na FB jeden známý a ten mi řekl, co na to ledviny, že to je moc.
Myslím, že pokud se nepřemáhám a prostě to po trochách vypiju, tak to ledvinám moc nevadí.
Proto se ptám, jak velké sklenice může mít autor na mysli.

před 2970 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Omg…
Tlačíme do žaludku chemii místo jídla, dýcháme výfukové plyny celý život a tady se řeší, jestli ublíží ledvinám o jedno nebo dvě deci prosté vody navíc, vypité na ex?
To se tu už všichni zbláznili, nebo je fenomén zvaný „sdílení na Fejsbuku“ braný za slovo svaté?

před 2969 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek