zazubek1998

Nevíte, zda platí stejná cena za celodenní jízdenku u ČD, když si ji nechám prodloužit na následující den?

Dobrý den, chci se zeptat na ceny jízdného ve vlacích ČD. Chystám se na dvoudenní výlet po ČR. Na stránkách ČD mi bylo řečeno, že celodenní jízdenka po ČR stojí 579KČ. Platí tato ena, i když si nechám jízdenku prodloužit na následující den?

Původní neotázka
Cestování vlakem, cena jízdného

Odpovědi
kelley

Nic jako „prodloužení jízdenky na následující den“ ČD nenabízí. 549Kč = 1 den (24 hodin) po celé ČR. Zkuste zkombinovat jízdenky po jednotlivých regionech.

Zdroj: http://www.cd­.cz/vnitrostat­ni-cestovani/jiz­denka/jizdne-a-slevy/-3618/