johana 56

Často se mi objevuje oznámení, že platnost webové stránky vypršela a nelze ji otevřít. Co s tím?

Nejlepší odpověď
Hudler

Některé stránky (servery) mají zabezpečení, které po určité době stránku znepřístupní kvůli bezpečnosti. Jedině nezavírat stránky a nepřecházet na jiné.

Další odpovědi
anonym

Konkrétní pricina této chyby je předávání dat mezi stránkami v hlavičce http metodou Post …

řešením je, nepoužívat v prohlížeči tlačítka pro přechod na předchozí stránku … jsou to ty šipky vlevo a vpravo co najdete nahoře vedle adresního řádku, jakmile je přestanete používat s touto specifickou chybou se už nesetkáte …