quentos

Byly písně z muzikálu „West Side Story“ přetextovány do češtiny?

A pokud ano, kde je lze najít? (Bohužel jsem narazil v překládaném díle na citaci z jedné z písní v něm obsažených).

Nejlepší odpověď
atriplex

Ano, byly. Jak to tak vypadá, tak každé divadlo si nechalo udělat vlastní překlad.
Hudební divadlo Karlín: Jiří Josek
Mšstské divadlo Brno: Jana Werichová, Petr Kopta, Jiří Josek.
Zřejmě budou texty v knihovně Divadelního ústavu v Praze, kde shromažďují libreta a divadelní hry.