Tabea

Byli jste někdy hosty pořadu ,,Máte slovo s M. Jílkovou"?

Nejlepší odpověď
annas

Ne. Ani bych tam nešla. Jílková začínala v TV Nova jako „kotelnice“ v pořadu Kotel.

Jílková diskutující nezvládla. ti si skákali do řeči, překřikovali se.

Něco podobného je i v pořadu, který jste zmínila. Nesleduji, ale při přepínání TV se někdy na chvíli „zastavím“.

Takže pořad, který nic nepřinese., i když jde občas o zajímavé téma. Různé názory odbornílů i laiků, ale kde je pravda? Kdo je vítězem? Zabývá se někdo další těmito, často rozporuplnými reakcemi?

Uprostřed Jílková, vždy v nápadných módních róbách, často extravagantních, které určitě zvyšují náklady ČT. Zřejmě má pořad propagovat i módu, nebo přitáhnout k pořadu i muže?

Další odpovědi
Kepler

Nebyl, ani bych nechtěl být. Jednak nesnáším kontroverzní pořady, kdy jeden překřikuje druhého, včetně hádek v pořadech o soudním řízení, jednak mi sama Jílková je nesympatická.

zjentek

Nikdy!

marci1

Host pořadu „Máte slovo – když se o něj poperete“? Ne, děkuji. 🙂

Butters_xD

Ne

Rokio

Ne, nebyl a ani nemám zájem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.