Lleni

Byli by jste radši, kdyby tu měl každý svou vlastní fotku? Zajímá vás jak ostatní vypadají?

Chápu že je to zachováni anonymyty..
Ale jen se ptám..;))))

Nejlepší odpověď
Drap

Nezajímá. A nechci aby se ostatní děsili mé fotky.

Další odpovědi
briketka10

mě zas nezajímaj ostatní ksichtíky a
ten, kdo chce, ať si sem své foto dá
jako já, mě to neva ☺
Doplňuji:
ale Drape tvý fotky bych se nelekla myslíš, že jó ??

Sůwa

Fotky určitě ne, ale vlastní avatar bych uvítala, nejlépe GIF. Bylo to pro mne velké zklamání, když jsem po registaci zjistila, že to nejde, ale profil na xichtoknize kvůli tomu zakládat nebudu 🙂

Michal Kole

Samozřejmě !

Každý nějak vypadáme, tak proč bychom se měli za svůj „obličej“ stydět.

Lucijej

Když tu chce mít člověk svoji fotku, tak se připojí přes fb, ten má v dnešní době prakticky každý, takže ta možnost tu je.

bolak

Chěli. Rád se podívám jak vypadají ostatní, ale sám bych si ji nezveřejnil.

Zajímaj mě hlavně vlasy, lidský obličeje mi připadaj všechny stejný.

badisko

jo to bych bral…ale nektere bych napoak zakazal treba bloncku s potkanem!!!!! ta holka uz mi teda saje krev…!!!!

hanulka11

Ne , nezajímá mne to .

M.

Nezajímá, ale bylo by fajn si zvolit svou vlastní fotku bez připojení na facebooku.

ten který je

Na jednu stranu bych byl zvědavý a na druhou stranu si říkám že mnohé uživatele si představuji ve své vnitřní fantazii,což je možná lepší.:-)

venkovan

Zásadně jsem proti. Je volba na každém, zda svoji podobu zveřejní.
Popravdě – zkus se objevit v TV a uvidíš kolik z toho je nepříjemností.

iwetax

Ne anonymita je mnohem lepší. Mohu odpovídat bez studu.

redy

kdyby to byla podmínka registrace tak jo
jinak není důvod někoho děsit :)))