zlata

Bydlim u pritele od roku2007

Z vlasnych nakladu jsem delala novou koupelnu a novou kuchyn ,kdyby jsem se od neho odstehovala mnela by jsem narok na nejaku častku jako odškodne z domu žijeme v společnej domacnosti mame i potvrzeni od ob. uradu že odkedy tam bydlim

Nejlepší odpověď
panenka

určitě by jsi na to nárok měla ,musíš mít ale doklady za zaplacené zboží které jsi koupila,pokud ho nemáš musíš s tvým přítelem sepsat papír že jsi to byla ty která jsi tu koupelnu zmodernizovala­.pokud je to přítel slušný měl by ti na tohle přistoupit.ještě by jsi měla ty učtenky rači ofotit protože některé udaje se na nich vytrácí

Další odpovědi
kenyrts

Určitě ano,ale měla by jste mít aspoň doklady o koupi materiálu a zaplecení zhotovení(odvedená práce),zkrátka měla by jste mít vše spočítané a řádně doložené stvrzenkami či faktúrami.