Shuffle

Bydlí více lidí v panelovém domě nebo v rodinném domě?

Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
mušle

v panelovém domě určitě bude bydlet lidí o hodně víc – podle mě má víc pater

Další odpovědi
Nuk nuk

Pokud panelový dům (panel chápu jako stavební materiál, nikoliv jako informaci o velikosti a kapacitě domu), není také jen rodinný, pak v něm vemlmi prvděpodobně bydlí více lidí.

panenka

více lidí bydlí v panelovém domě a to i 8 rodin

auron5

V panelovém domě bydlí zaručeně víc lidí.

HOMER

Myslím si že se dá tuto otázku chápat ve více smyslech.
1.kolik lidí se vejde do paneláku a kolik do domku?
2.kolik lidí(například u nás) bydlí v paneláku a kolik v domku?
Já se domnívám že otázka byla myšlená spíš ve druhém uvedeném významu.
V České republice je milion sto dvacet tisíc dosluhujících bytů v panelových domech.Takže i když v současnosti nejspíš více lidí opravdu bydlí v panelákách,vše se může ještě velmi změnit.Doufejme že budou nové domy dříve,než začnou nějaké staré padat!

Zdroj: www.tydenik-sondy.cz,www.cen­tral-group.cz