Avatar uživatele
novvem

Bydleli byste raději na zámku, nebo ve velké vile?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, johana 56 před 2966 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Danina65

Záleží na tom, v jakém postavení bych bydlela. Pokud jako ta poslední služtička v kuchyni, pak bych to vážila. Pokud jako zámecká paní, no ještě by se vidělo, co by to bylo za zámek a jak by vypadal zámecký pán.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ani v jednom. Můj sen je : http://www.no­vopacko.cz/da­ta/novopacko/12/by­vala-skola-cp-22-usti-u-stare-paky.jpg

Drape, ne že bych nevěřil, ale rád bych viděl nově postavenou roubenku. Na netu je jich spousta, to ano, ale vidět práci, kterou zhotovil jeden z nás…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Jsem šťastná, že mě nepotkalo ani jedno. Velké prostory, topení, údržba. A já říkám: Čím více místností v domě, tím méně lásky v lidech. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Bydlení ve vlastním 3+1 (společenství vlastníků) také má výhody – nemuset se o nic starat jen platit údržbu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pokud máš finance na provoz a údržbu je to jedno. Neplatíš sice nájem, ale zkus si zjistit náklady na provoz a údržbu.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Bydlím, v poměrně dost velké vile. V zámku bych nechtěl bydlet už jen z důvodů údržby a úklidu. Roubenku, což je sen barbakana jsem před koncem roku dostavěl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lů18

Žít na zámku/hradě v dnešní době znamená dělat tam správce, starat se o něj, apod. Bydlet dnešní době ve velké vile je řekla bych, skoro normální, v Česku je velké množství vil. Takže v dnešní době asi brala velkou vilu a na zámek/hrad na prohlídku. V minulosti vily nebyly, takže tam jednoznačně zámek/hrad klidně bych tam byla aj za služenou nebo tak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ani tam a ani tam.
Ale tá krása dýchať nikým nerušený čistý vzduch, počúvať ticho nerušené civilizačnými a susedskými zvukmi, v zrúcanine starého hradu, kam ani turisti nechodia, to je k nezaplatenie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ani v jednom.stčí maly domeček,2plus kk a slouži mik mé spokojenosti.nechci sloužit já,velkému domu.chci žít.takže utulny,maly domeček,se zahrádkou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek