xiperio

Budou muset i kadeřnice předkládat zákazníkům testy, že není nakažená nebo nemocná?

Vždyť u té kadeřnice je daleko větší šance, že bude pozitivní a pak nakazí tu důchodkyni, která vyleze z baráku jednou za měsíc.

Odpovědi
Herjulfson

Určitě. Myslím, že by to mělo být potvrzení v souvislosti s koronavirem, HIV, skvrnitým tyfem, leprou, cholerou. Také by měly předkládat posudek ze základní školy, doklad o příslušnosti k profesní komoře, pojištění ..... tak tam prostě nechoďte.

Funna

vzhledem k tomu, že kadeřnice je zaměstnanec, či pracovník jako každý jiný a ti se MUSÍ testovat jednou týdně, tak pokud to zákaznice bude vyžadovat, měla by nějak doložit, že je negativní…jenže jak?…když se testuje samotesty, tak může jen napsat čestné prohlášení, že se otestovala s negativním výsledkem…
mimo jiné…ono je to celé s testováním naprostá blbost…jednou týdně, co to má za význam?…v pondělí je negativní, v úterý už to může roznášet…je to jen tahání peněz z lidí a pojišťoven…VZP už ruší platby u lékařů za výkony, které dřív měla standardem, proč asi???

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

To předkládání si nevymyslely kadeřnice. Jen jsem se zeptal, jestli je to oboustranné.