Budete zítra sledovat zatmění slunce?

Páteční zatmění bude největší na území Česka mezi lety 2011 až 2026. Do června roku 2021 to také bude poslední viditelné zatmění Slunce na našem území. Měsíc v pátek zakryje přibližně 73 procent slunečního disku.Díky za názory.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/364556-pri-patecnim-zatmeni-slunce-bude-vyborne-pocasi.html

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano budu sledovat zatmění Slunce.
Jaguáre budu sledovat Slunce, ne slunce :D

Další odpovědi
England1522

Pokud se budete koukat na zatmění Slunce bez ochranných pomůcek tak si poškodíte zrak protože když je malý slunečný svit tak to Slunce zesílí paprsky a jsou tím pádem nebezpečné na zrak.

Drap

Ano, budu.

Funna

jasně..přece si ten konec světa nenechám ujít 🙂
http://zahranic­ni.eurozpravy­.cz/amerika/115909-blizi-se-konec-sveta-varuje-pastor/

KK1

Nebudu. Zatmění 1 jsem už viděl a dvojka bývá většinou slabší.

jáára

Budu pozorovat, ale eště nevím přes co. svařečský sklo nemám, diskety nemám.
možná dvd? šlo by?