JájsemRaibek

Bude se klíště motat, pokud se přisaje k alkoholikovi, který má obsah alkoholu v krvi třeba 3 promile?

Nebo jiné krevpijící zvíře?
Doplňuji:
Admin otázku vrátil mazale :D
Prostě je to otázka a zajímá mě, jestli pokud člověk požije, popř. přebere, ustele si v trávě kde chytne klíště, jestli to klíště bude taky „vožralý“. Je také možné, že mu nebude chutnat a půjde o dům dál. Nebo dostane otravu alkoholem (protože snese málo) a umře.

Nejlepší odpověď
ReHu

To fakt netuším, ale možná by stálo za to udělat pokus.
1.týden 3 promile, 2.týden 4 prom., 3.týden 5 atd 🙂
Zjistit, kolik vydrží a kolik mj vadí 🙂

Další odpovědi
redy

Klíšťata sou všeho – schopný 🙂 Ale nevlezou na člověka kterej pije Tonik,teda když ho pije nějakej čas.Jedno napití nestačí.Ale říkaj že i pivo jim nechutná – tak nevím.

anonym

Motat se určitě nebude i když se přisaje k člověku který požil a má 3 promile a to nemusí být ani alkoholik.

bolak

nejen že se potom motá, ale taky je strašně vulgární a mrká na manželku