msi

Bude MŠ volat do zaměstnání pro ověření dokumentu?

Dobrý den, mé známe v práci nedají razitko na papir do školky: POTVRZENÍ ZAMĚSTNAVATELE O DOCHÁZCE ZAMĚSTNANCE DO ZAMĚSTNÁNÍ ..doklad o tom, aby dite mohlo do skolky behem prazdnin. Prý nelze predpokladat jake smeny bude mit – sedi tam ted jina zenska a nema deti tak ji tentokrat razitko nedala (v minulosti tam byla jina a normalne dala), co kdyz ja orazitkuju ten papir svym razitkem z prace? Overuje si nejak skolka kde ona pracuje? Chci pomoci, ale zaroven nechci pruser, mate nekdo zusenosti jesi se to nejak overuje jeste nebo to jen nekam zalozej? Dekuji.

Odpovědi
Dochy

Doporučuji obrátit se na nadřízeného. Nikoli falšovat dokument. Zajímalo by mně jak přesně je ten papír formulován Obvykle by mělo stačit, že je paní zaměstnaná a že do práce dochází. Konkrétní rozvržení směn snad nikdo neřeší.

nyjono

Souhlasím s Dochy.
Ta, co má potvrdit docházku do zaměstnání má nadřízeného.
A se směnami potvrzení o docházce nemá toto potvrzení co dělat.
Mohl by z toho být velký problém, při provalení podvodu.