hr

Mám bouli pod bradavkou, co mám dělat? Je to rakovina prsu?

Je mi 15 let.

Nejlepší odpověď
ivzez

V internetu odpověď nenajdeš, protože
ještě nikdo neumí vyšetřovat přes internet.

Poradila bych návštěvu lékaře.

Další odpovědi
anonym

Neuvedl si o sobě přiliš informací. Pohlaví? U žen je rakovina prsů častější než u mužů, ale i u nich je to možné.

Jestli je to rakovina nebo ne s takto málo informacemi určit nedokážu, a dost možná ani né lékař. Co takhle zajít za ním? Neboj koštětem tě určitě nevyžene.

Kepler

V tak mladém věku je to nepravděpodobné. Navštiv lékaře a nechej si udělat histologické vyšetření nebo mamografii. Bez obav, jen tak pro jistotu, asi to je jen tuková bulka, nebo tak něco…

Dochy

Určitě je to rakovina prsu, když to tvrdíš.

a teď vážně: Jdi s tím za lékařem a on zjistí o co jde. Pokud vím, naprostá většina bulek má výrazně banálnější příčinu. Ale sama to neurčíš.