WalterBishop

Bolí žirafu za krkem, pokud celý den konsumuje shnilá jablka ze země?

Nejlepší odpověď
da ny

Zkuste se jí zeptat.
Z těch jablek může mít trávící problémy (nabubřelá), podobně, jako kůň, lesní zvěř apod. i z jablek, která shnilá nejsou.

Další odpovědi
elkon

Neříkala nic.

Mravenec

A další se zbláznil.

Martwell

Jestli u to leží tak snad ne, jinak ji bolí nejen za krkem

marci1

Možná spíše nohy, ty má delší než krk. 🙂

cappuccino

Tak kdyz zacne bolet za zirafim krkem, to uz je pekna bolest! A jeste horsi je, kdyz ji boli v krku! Vis, jak dlouhou salu takova zirafa potrebuje??!!

Mravenec

Hlavně teda nevím, kolik jabloní je někde v Namibii, Jižní Africe, apod. :D :D :D
Žirafy snad žerou listí ze stromů, apod; ne?

WalterBishop

Ne, ona má ráda shnilá jablka.