Avatar uživatele
anonym

Bolí vás nástřih hráze?

Ahoj, jsem dva měsíce po porodu, syn měl skoro 4 kg, takže rána, potažmo šití bylo velké, a stále mě to bolí. Co s tím? Navíc - ani na pohled nic moc:o(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4831 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Dandi

A byla jste s tím na kontrole? Určitě si zajděte k lékaři, když se vám to ani na pohled nelíbí. Co vím tak to pobolívá, ale dobře hojí... takže raději zkuste svého doktora.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenka901

mě dost pomohli hojivé Rosa obklady

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janulka

Ahoj, po prvním porodu jsem byla taky dost sešitá a bolelo to teda fest! Manžel mi ránu mazal olejíčkem na to určeným, omývala jsem se řepíkem (to je úžasně hojivá bylinka) a v neposlední řadě mi stehy, které se údajně měly vstřebat a místo toho hnily, vyndala má porodní asistentka. Bez ní bych šestinedělí nevydržela....Ale ty už trpíš hodně dlouho...tak honem k doktorovi!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

určitě mazat k doktoru, po dvou měsícíhc už by to mělo být zahojeno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MARTI-V

Hihi,musím se smát,když se k otázce,zda vás bolí nástřih hráze po porodu vyjádří chlap,jako by věděl o čem je řeč :-) Ještě by nás mohl naučit kojit ☼ Na kontrole určitě byla po šestinedělí.
Každopádně mám 4 měsíce po porodu a jizvy bolí pořád,to je jasné.Je to úplně normální a nepřestane to bolet nikdy,moje mamina má 40 let od prvního porodu a kolikrát jí to prý bolí šíleně.Holt je to daň za naše děti :-)
Pokud je jizva v pořádku,tim myslim zda nehnisá,nekrvácí apod.,tak bych to neřešila.To,že vypadá špatně na pohled,s tim nic neuděláte,holt se mudr "švadlena" nesnažil,bohužel :-(
Přeji hodně štěstí :-)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek