leader

Bolest v pravé dolní části břicha a problémy s erekcí už rok. Máte nápady, co to je a jak to léčit?

Je mi 20 let a už rok mám takové problémy každý den v kuse,někdy bolí břicho míň,někdy víc,přičemž mi zatím doktoři na nic nepřišli a jsem podle nich v pořádku.Teď jdu na kalonoskopii tak doufám že tam něco objeví.Nápady,co to je a jak to léčit? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Bolí tě ještě něco jinýho, než břicho? Záda? Kyčel? Noha? Chtělo by to i snímeček páteře. Každý tady vždy raději napíše, že není doktor, no to sice teda taky nejsem, ale píšu podle vlastních zkušeností, tak ti jen poradím- nenech se odbýt, jsi ještě moc mladý, řekni, že chceš na RTG bederní páteře, až tam možná něco zjistí, nech se poslat i na CT bederní páteře, nebo na MR bed. páteře. Slepák máš?Oni ti napíšou prášky proti bolesti, to sice bolest zažene, ale nevyřeší, pak ti ještě koumáci nacpou antidepresiva, aby sis to tak nebral a budeš pak jen tupě koukat, moc rádi dávaj na takový věci Neurol, ten zrovna hoď do mísy, ten fakt je jen na depky, bolest nezažene. Kdybys nebyl tak zapykanej na profilu, napsala bych ti i víc

Další odpovědi
da ny

Já bych tedy raději doufala, že při kolonoskopii lékař nic neobjeví!!! ;)
Po spolehlivém vyloučení všech možných příčin, zřejmě bederní páteř.
(viz Samba).