zdeny

Bohemia Energy – jaké máte vlastní zkušenosti ?

energie
úspora

Odpovědi
verka

Nejdříve jsem smlouvu podepsala, pak jsem si našla ohlasy na inetu, přečetla jsem si, že jim končí licence, že tomu vlasně není možné porozumět a tak jsem to zrušila.
Jak na nás utočí ze všech stran, tak z toho pro nás nic nebude, pro ně zřejmě ano.

Jackyn

Dobrý den, řešil jste dejme tomu za poslední rok někdo přechod k Bohemia Energy? Mám u nich vybraný celkem zajímavý tarif, tak by mě zajímalo jak moc práce dá k nim přehodit smlouvy. Nebo to vše umí zařídit za mě i na dálku?

Belen

Teďka během koronaviru jsem četl, že dokonce zavedli elektronický podpis aby lidem usnadnili přechod, takže to si myslím, že spoustu věcí lidem usnadnilo. Čekal jsem jestli třeba nebudou i nějaké úpravy pro nás zákazníky, ale nic jsem nezaznamenal a vyúčtování přišlo klasicky v pořádku, co proběhly odečty.

Terikota

Řešíte vždycky elektřinu s plynem dohromady nebo zvlášť? Chceme právě teďka přejít s plynem kvůli dobrý ceně k BE, ale mám to spočítaný jen pro ten plyn a do elektřiny se nám moc nechce pouštět kvůli poměrně nízký spotřebě, jak to máte..

Kourtney

No zas tak často změny neděláme, ale co jsme šli sem, tak jsme převedli kvůli lepší ceně elektřinu i plyn a je to Ok.

Danielion

Vystavení je teď online a za elektronický podpis, takže daleko snazší, ale jinak doba změny se nemění co jsem četl. 😉

Kajara

Osobně už je mám delší dobu, ale před několika dny mi facebooku vyskočilo, že už ustoupili od podomního prodeje a všechno teď řeší buď přes internet a nebo telefonicky, takže sjednání tak a nebo tak by pro vás neměl být problém. Osobně jsem fakt spokojený s infolinkou, kde mám odezvu okamžitou a nemusím čekat v řadě na meil.

Kourtney

My k nim akorát přecházíme, dostali jsme od nich nabídku přes telefon, tak to s námi hnedka i sepsali a jako s vyřizováním ať si poradí oni sami. Říkali nám, že o zbytek se starat nemusíme, že to vyřídí oni sami, tak děláme co nám řekli a zatím Ok.

Eduardo

Kourtney, dneska už to za vás vyřídí v podstatě každý dodavatel, asi jenom jednou po mě u jedný firmy chtěli, abych si podal odstoupení od původní firmy sám, že toho mají moc a nemuseli by to stihnout. Ale to zrovna není případ Bohemky, tam to udělali za mě.

Ondrush

Buď jak píše Memetto a nebo jim zavolejte, pokud jste třeba v rámci Prahy, tak vám dokonce pošlou i kurýra. Já jsem v Praze v Krči a normálně mi přivezl smlouvu už jen k podepsání, předvyplnil jsem si to s operátorkou. 🙂

Kamilunka

Tak to máte asi fakt jen v Praze, že vám to takhle zavezou. Se mnou to jen potvrdila operátorka telefonicky a smlouva zařízená.

Memetto

Já jsem s Bohemia energy řešil je to dva roky zpátky. Vyplnil jsem na jejich stránkách formulář a oni mě pak na základě toho kontaktovali. Na jejich zákaznický pobočce jsem ani jednou nebyl a asi se tam ani nikdy nedostanu, mám jí asi 240km z ruky, ale vše bravurně zvládli vyřídit i na takovou to dálku.

sloupek

Dobrý den, měnil jste v současné době někdo k firmě Bohemia Energy? Měl bych dotaz. Koukal jsem na ceníky a porovnával s ceníkem co mám od dodavatele já a Bohemia Energy mě vycházejí levněji, tak uvažuju o změně dodavatele, ale chci to jen za předpokladu, že bude k dispozici smlouva na neurčito. Tak co máte je někdo čerstvě?

Haning

Nevím co pro vás přesně znamená čerstvě, ale mám je z loňského podzimu, připojení konkrétně září 2017 a smlouvu jsem si s nimi dohodl na neurčitou dobu, takže ANO mají jí k dispozici, ale dají vám na výběr. Já chtěl taky konkrétně tenhle typ a vyšli mi vstříc.

Danielion

Energie nám teče pořád ta samá, to nevím jak myslíte.
Úspora ta po přechodu nastala, po prvním roce jsme si nechali zálohy snížit snad poprvé v životě, měsíčně jsme dali dolů 200,–, jelikož jsme měli ve vyúčtování přeplatek nějakých 4300,–.
Takže vlastní zkušenosti dobré.

Karel8

Já s nimi mám dobré zkušenosti, původně jsem o změně nijak neuvažoval, ale co k nám přišel jejich obchoďák, tak on mě přivedl na tuhle myšlenku, že bych mohl přehodnotit svou stávající situaci s platbami za energie třeba o něco málo srazit platby za jejich spotřebu. Sám jsem o tom takto nikdy neuvažoval, ale něco na tom bylo, takže jsem zvážil celou situaci a nakonec jeho nabídky tarifu využil, abych vyzkoušel něco nového zda se dá na tom opravdu nějaká koruna ušetřit. Výsledné mé zjištění je, že něco málo se dá ušetřit, ale takové zázraky co jsem slyšel od něj to zas nebyly, ale každá koruno doma se počítá. Za mě O.K.

Janulenka

Firma se mi prozatím jeví v pozitivním světle. I přestože jsme u nich vázáni po dobu tří let, ceny si držíme na můj vkus stále lákavé a pro nás atraktivní. Myšlenku přestupu tedy zatím neřešíme.

Amonex

My jsme u Bohemie už asi pět let, a jsme spokojeni jak s cenami tak službami co poskytují. Nedávno jsem se dozvěděl, že je od nich možné získat odměnu 700,– za přivedení nového odběrného místa, takže jsem toho hnedka využil a převedl k nim i chatu. Takže jsem od nich získal 700,– za elektřinu na chatě. Dobrý jsou.

Alesh78

Na základě nějaký takový akce jsem se zrovna k Bohemce dostali, kamarád je měl a když se akce začla, tak nás oslovil a dostal nás pod ně. On za nás dostal finanční bonus do vyúčtování a my se zas dostali k lepšímu finančnímu tarifu. Takže obě strany jsme z toho něco vytěžili.

Muffino

Přešel jsem k nim před necelý půl rokem, protože mi přišlo zbytečné přeplácet a prozatím vše nasvědčuje tomu že se to i pozitivně projeví na přeplatcích, kór když teď tyhle ceny klesají ceny i na burze…

maca.mat

NIC HORŠÍHO JSEM ASI UDĚLAT NEMOHL–PŘESTUP K BE JE HOTOVÁ FINANČNÍ SEBEVRAŽDA

maca.mat

noční můra-s jakoun se jen tak nesetkáte.nejen že mi upírají přeplatek/20000/ale ještě posílají složenky s nedoplatky a ted ještě vyrukovali s tím,že vlastně dlužím já jim a to asi 8000-to je síla-uvažuji o tv ale mediálně se vyžívat nechci ,tak spíš asi trest.oznámení oro nedovolené obohacování a podvod.BE je podvod na entou