ADAAAM ^¬^

Vždy, když si zapnu bluetooth sluchátka a WiFi, tak WiFi začne vypadávat, nevíte, co s tím?

Dobrý den, včera jsem si zakoupil Bluetooth sluchátka Niceboy Hive Podsiea a když jsem je zapl do mobilu (Xiaomi Redmi 7a) tak mi začla vypadávat WiFi, našel jsem na internetu že si mám pořídit jiný router, a tak tu píšu

Už jste se ptal, proč zakládáte novou „neotázku“?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-dnes-jsem-si-zakoupil-bluetooth-sluchatka-a-jakmile-jsem-si-je-zapl-a-k-tomu-wifi-tak-wifi-zacla-vypadavat

Odpovědi
jáára

Bluetooth a WiFi se neovlivňují. Tvůj telefon má oboje na jednom čipu. Tam bych hledal problém.