Avatar uživatele
anonym

Běžné vybavení domácnosti v rámci pomoci v hmotné nouzi

žádám o pomoc v hmotné nouzi,syn je na střední škole a má starší pc,nikde nemohu zjistit,co je a co není běžné vybavení domácnosti,jestli i mobil,internet a co vše mě mohou donutit prodat,aby mi vznikl nárok?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4833 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Radak

Dnes je na střední škole PC samozřejmostí, pokud se nemýlím. A starý počítač se asi za moc peněz neprodá, spíš je většinou neprodejný. Záleží jak je starý. Internet nevím, jestli je běžné vybavení domácnosti. Dřív jsem na internet chodila třeba do knihovny, ale pro kluka to není argument, to je jasný. Jenže co ty úřednice ze sociálky, že ano. Také jsem měla net od společnosti bez smlouvy, když jsem zaplatila, šel, když jsem nějaký měsíc nezaplatila, tak nefungoval, dokud jsem opět nezaplatila. Možná by pro vás byl také dobrý nějaký takový volný způsob připojení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jancacv

urcite nemuzou donutit prodat pc a tlf kdyz to dite potrebuje ke studiu,na me to zkouseli a neuspeli a ani s Tv,lednici prackou a starym autem,to jsem nabyla nez jsem musela pozadat socku o pomoc.NedejteSE mate taky narok zit jako clovek,jak jim ukazete ze se bojite je to v pytli,perte se za zajmy vaseho syna,drzim palce

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Bez mobilu by Vás asi nikdo nezaměstnal, když by Vás zaměstnavatel nemohl kontaktovat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek