Maaara

BERANÍ ROHY 2

jak mám udělat koření z beraních rohů ?

Odpovědi
Funna

to by mě taky zajímalo…nedokážu si představit, na čem dokonale pomlít usušené papričky…jinak já je nakládám posekané do oleje a ten pak používám…

hanulka11

to asi těžko půjde- feferonky mají slabou dužinu a když uschnou tak se dají rozemnout ale beraní rohy teda jsem nikdy nezkoušela sušit,ale jsou výborné naložené -ale to jistě víš…

anonym

já bych je asi nařízla, aby nechytly plíseň a v průvanu usušila, vyschnou a zkřehnou, dá se to dobře udělat v hmoždíři

johana 56

Navléknout celé na silnější nit a nechat usušit.Na rozemletí používám starý drtič na kávu.Výborné jsou naložené,je z nich také vynikající čalamáda.