Báli byste se bezdůvodně člověka s vytetovaným škorpiónem na čele?

Nejlepší odpověď
Kepler

Škorpión, haknkrajc, SS, to je jedno. Jsem obezřetný vůči každému blbovi s takovým tetováním.

Další odpovědi
Hlada

Vytetovaný škorpión na čele, ostatně i jakékoli jiné tetování na jiné části těla nebo jiné nápadné označkování je pro mne vždy znamením ke zvýšené ostražitosti. Určitě bych s takovým člověkem neuzavřel žádný obchodní vztah.

Malvína

Ne, i kdyby tam měl ho*no, bylo by mi to buřt 🙂

Edison

Nějak divně položená otázka… Bezdůvodně bych se nebál. Tím důvodem pak může být cokoli, třeba škorpík (vz. 61) na čele…

ivzez

Už Werich s Horníčkem v jedné předscéně říkali:
„Kde b*b, tam nebezpečno…“

veroniqc31

ideálny prístup je mať odstup od každého a postupne preverovať a až potom si niekoho pripustiť k telu ;)