bolak

Automatické přepínání PC do úsporného režimu, pokud nejsem aktivní.

Existuje program který by uměl uspat PC v případě že u něj nejsem např 15 minut? Kde by šlo nastavit aby se ale nevypnul když mám puštěný přehrávač a koukám na film, nebo když mi běží defragmentace či AVGčko.

Odpovědi
Michal Kole

S těmi úlohami to asi bude problém

Zkus nastavit Windows, aby se sám uspal

Návod pro Windows 7

Ovládací panely > systém a zabepečení > Nastavení režimu spánku